Anasayfa Hakkımızda Referanslar Belgelerimiz Hizmet Alanlarımız İlaçlama Yöntemleri Böcekler İletişim
Hasereler
örümcek kurtulmak kalorifer böceklerinden kurtulmanın yolları Gümüş böceği ilaçlama şirketleri Kanguru fareleri yaban arısı ilaçlaması köstebek ile ilgili bilgi ağaç kurdu ilaçlama fiyat lağım faresi Tahta kurdu ilacı Hamam böceği nasıl yok edilir karınca ile ilgili bilgiler sivrisineklerle nasıl mücadele edilir tahta kurusu ilaçlama şirketleri Çekirge ilaçlama akar ilaçlama servisleri mobilya böceği ile mücadele çatı faresi ilacı helikopter böceği ilaçlama köstebek ilaçlama firmaları Tarla Faresi
Müşteri Yorumları
tsetse-iso
iso9001

Sağlık Şakaya Gelmez

KORSAN FİRMALARA DİKKAT!!!

Ülkemiz de son zamanlarda kendilerine Böcek ilaçlama şirketi diyen fakat aslında Zehirleme Şirketi olarak faaliyet gösteren korsan firmalar malesef arttı. ''Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı Halk Sağlığı İlaç Uygulama İzin Belgesi'' olmayan firmalara kesinlikle itibar göstermeyiniz ve ilaçlama yaptırtmayınız.

Böcek ilaçlama ciddi bir konu olup yetkisi ve bilgisi olmayan kişi ya da kuruluşların yapmasından kesinlikle kaçınılmak gerekir. Bunun sebebi böcek ilaçlama da kullanılan ilaçların bilinçsizce kullanımı ve sonrasında yaşanılan zehirlenmelerdir. Böcekler ve kemirgenler insanlarda psikolojik sorunların yanı sıra tifo, sıtma, sarılık vb. birçok hastalığa da neden olabilmektedirler. Fiziksel ve psikolojik olarak her türlü zararı verebilen haşereler ve kemirgenler evlerde ve işyerlerinde birçok maddi ve manevi zarar'a da neden olurlar.

Sağlık bakanlığı onaylı, gerekli izin belgelerine sahip firmalara ilaçlama yaptırınız. Aradığınız ve evinize gelen ilaçlama firmasından mutlaka izin belgelerini size göstermelerini isteyiniz. Evlerinize ve işyerlerinize ilaçlama adı altında hırsızlık amacı ile girmek isteyenler olabilir. Kapılarınıza broşürler bırakarak ilaçlama hizmeti veren firmaların sitelerine girip araştırmanız ve belgelerini net görmeniz gerekmektedir. İlaçlama gibi önemli bir iş yapan firma kesinlikle belgesiz çalışamaz. Bilinçsiz yapılan ilaçlama hedefini bulamaz, hangi böcek ve haşereye hangi ilaçlar kullanılmalı iyi bilinmesi gerekir. Yanlış yapılan ilaçlama sizi hem ekonomik olarak hem sağlık açısından zarara uğratabilir.

Sağlık Bakanlığı'ndan halk sağlığı alanında ilaç uygulama izin belgesi olmayan firma veya şahıslara ilaçlama yaptırıp sağlığınızı tehlikeye atmayın. Ruhsatsız firmalar Çin malı insan sağlığına % 100 zararlı kanserojen etkisi olan ilaçları kullanmaktadırlar. Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı çok az sayıda firma vardır. Ruhsatsız firma sayısı ise yüzlercedir. Unutulmamalıdır ki insan hayatı her şeyden önemlidir. İlaçlama yaptıracağınız firmayı mutlaka araştırın Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatı olmayan firma veya şahısları İl Sağlık Müdürlüğüne veya Cumhuriyet Savcılığına bildirmeniz bir vatandaşlık görevidir. Ruhsatsız firma veya şahısları 184 Sağlık Bakanlığı hattına ücretsiz ihbar edebilirsiniz.
syngenta sorex pestwest maxforce icon bayer klerat basf goliathgel
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik alınması ve kopyalanması yasaktır. Copyright Uysal GROUP