Anasayfa Hakkımızda Referanslar Belgelerimiz Hizmet Alanlarımız İlaçlama Yöntemleri Böcekler İletişim
Hasereler
örümcek ısırması Tarla Faresi İlaçlaması Pire İlaçlama bit ilaçlama İstanbul örümcekten kurtulma yolları Mobilya böceğinden nasıl kurtulabilirim tırtıl ilaçlama şirketleri örümcek nasıl ürer Kene ısırması Hamam böcekleri karınca yok etmenin yolları bit ilaçlama şirketleri Amerikan hamam böceği ilaçlama firmaları kakalak ilaçlama kakalak ilaçlama şirketi tırtıl ilacı tatarcık ilaçlama firmaları ağaç böcekleri bit ilaçlama fiyatları Ev faresinden nasıl kurtulunur
Müşteri Yorumları
tsetse-iso
iso9001

Tahta Kurdu İlaçlama Servisleri

Tahta Kurdu İlaçlama Servisleri Tahta kurdu eski tahta eşyada, pencere, kapı, parke ve mobilyanın ağaç aksamlarında yerleşir ve dehlizler açarak ilerler. Bu arada kemirdikleri ağacın tozları dışarı dökülür. Bazen geceleri sessizlikte, delik açarken sesi duyulabilir. Tahta kurdu büyük toplu iğne başı büyüklüğünde, kahverengidir. Özellikle mobilyaların kumaş ve içindeki dolgu maddeleri (kamış, saman, ot vs.) arasında yuvalanırlar. Kumaşı deler, yıpratır, ölenleri mobilyanın altına dökülür.

SAĞLIĞIMIZA ZARARLARI

Tahta kurdunun
insan sağlığına zararı yoktur.Fakat kişisel eşyalarınıza ve mobilyalarınıza zarar verirler

MÜCADELE YÖNTEMLERİ

Tahta kurdu mücadelesi
haşereler ile yapılan mücadelenin en zorudur. Tahta kurtları ahşabın içinde saklandıklarından ilacın iç kısımlara etki etmesi çok zordur. O yüzden belirtilen günlerde iki kez ilaçlama yapılması gerekmektedir. Profesyonel haşere kontrol servisimiz özel formülasyonlar kullanılarak yok edebilmektedir. Profesyonel olmayan haşere kontrol servislerinin kullandığı ilaçlarla ağaç kurdu ve tahta kurdu gibi haşerelerden kurtulmak imkansız dır.

1-) Tahta Kurdu Nedir?

Tahta kurdu, 2 kanadı olan baş ve göğsü sert bir kabuktan oluşan bir haşeredir.

2-) Tahta Kurdu Nasıl Tanınır?

Tahta Kurdu başında 1 çift ufak anteni bulunan, 6 ayaklı bir haşeredir. Tahta kurtlarının genellikle kahverengi ve siyahımsı renkleri vardır.

3-) Tahta Kurtları nerelerde Yaşarlar?

Tahta kurtları özellikle yuvalanmak için ağaç köklerini, ahşap ev eşyalarını, mobilya, kapı pervazları, evlerdeki parke ve lambiri içlerinde yani ağaç ve ahşapla ilgili her türlü metanın içinde yaşarlar.

4-) Tahta Kurdu İnsanı Isırır Mı?

Tahta kurdu haşereleri daha önceden belirtildiği gibi tamamen otçul oldukların dan beslenmelerinde hep bitkisel gıdaları kullanırlar. Yaşam alanı olarak ta ahşap aksanlarını seçtiği için insan ile ilgili hiçbir sorunları yoktur. Tahta kurtları kana ihtiyaç duymadıkları için insanı ısırmak gibi bir sorunları yoktur.

Etiketler:Tahta kurdu, tahta kurtları, Tahta kurdu ilaçlama, Tahta kurtları İlaçlaması, Tahta kurdu ilaçlaması, Tahta kurdu mücadelesi nasıl olur, tahta kurdu hakkında bilgi, Tahta kurdundan nasıl kurtulabilirim, Tahta kurdu ile mücadele etme, Tahta kurdu ilacı, Tahta kurdu ilaçları, Tahta kurdu ilaçlama şirketleri, Tahta kurdu ilaçlama firmaları, Tahta kurdu ilaçlama servisleri, Tahta kurdundan nasıl kurtulurum, Tahta kurdunu yok etme yolları, Uygun fiyata tahta kurdu ilaçlama, Tahta Kurdu İlaçlama İstanbulsyngenta sorex pestwest maxforce icon bayer klerat basf goliathgel
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik alınması ve kopyalanması yasaktır. Copyright Uysal GROUP